aktualnosci

AKTUALNOŚCI

MAJ 2022

Pomagamy Ukrainie!

Jesteśmy solidarni z dotkniętą wojną Ukrainą, dlatego aktywnie włączamy się w pomoc naszym sąsiadom. W środę dostarczyliśmy na Ukrainę kolejny transport pomocy humanitarnej.

Na stronie  https://ck-oda.gov.ua/holova-oda/cherkashhina-otrimala-chergovu-partiyu-medichnoyi-gumanitarki-z-polshhi/  mogą Państwo zobaczyć relację z wizyty przedstawicieli Treeden Group Sp. z o.o. na Ukrainie.

Luty 2021

Aktualnie realizujemy kontrakt na obsługę logistyczną węgla od Lubelskiego Węgla „BOGDANKA” S.A. na Ukrainę do firm DTEK BURSHTYNSKAYA TPP i DTEK DOBROTVORSKAYA TPP. Na luty zakontraktowane jest do przewozu 80 000 ton węgla.

Październik 2020

Miło nam Państwa poinformować, iż podpisaliśmy umowę z portem morskim Ust – Ługa w Rosji.

Port Ust – Ługa znajduje się w odległości około 110 km na zachód od Petersburga. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych bałtyckich portów. Dzięki podpisanej umowie mamy możliwość zwiększyć zakres naszych usług o transport towarów w relacji port morski Ust – Ługa – inne porty.

Zapraszamy do współpracy!

Nowe inwestycje

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi nowymi inwestycjami tj. Terminal Przeładunkowy, którego budowę planujemy rozpocząć w najbliższym czasie oraz już zakupiony Karbonizer NTT-1.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładkach: Nowy Terminal Przeładunkowy oraz Biowęgiel.